Przewijak dla dziecka w miejscach użytku publicznego

przewijak dla dziecka

Przewijak dla dziecka pionowy dostępny w sklepie Higieniczny.pl (idealny na stację benzynową, do urzędu, hotelu itd.)

W naszym kraju coraz bardziej wzrasta świadomość co do tego, jakie problemy niesie ze sobą macierzyństwo i z jakimi trudnościami borykają się młode mamy, które nie mogą sobie pozwolić na zostanie z niemowlakiem w domu, lecz muszą na przykład od czasu do czasu odwiedzić jakieś miejsce użytku publicznego. Aby ułatwić im życie, od jakiegoś czasu niektóre urzędy zostają wyposażone w specjalne pokoje dla matek, gdzie mogą one przewinąć bobasa, nakarmić w intymnej atmosferze lub chociażby odizolować go na chwilę od otaczającego tłumu.

O ile na takie rozwiązanie może sobie pozwolić niewiele urzędów, gdyż wymaga ono znalezeienie dodatkowej, wolnej przestrzeni, która należy odpowiednio przystosować, to częściej spotykanym rozwiązaniem jest zamontowanie we wspólnej przestrzeni zwykłego przewijaka. Bardzo często są one umieszczane w toaletach, łazienkach lub innych ustronnych miejscach, tak, aby zapewnić matkom i ich pociechom nieco intymności i komfortu.

przewijak dla dziecka makoinstal

przewijak dla dziecka makoinstal

Co ważne, taki przewijak dla dziecka nie zajmuje zbyt wiele miejsca, a zatem właściwie nawet w najmniejszych placówkach można znaleźć dla niego odrobinę przestrzeni. Również koszt takiego przewijaka nie jest zbyt wysoki, zwłaszcza, jeżeli weźmie się pod uwagę wygodę, jaką zapewnia. Dzięki nim rodzice mogą odpowiednio zadbać o potrzeby swych dzieci, zmienić pieluchę w higienicznych i komfortowych warunkach, co ma duży wpływ także na samopoczucie niemowlaka.

przewijak dla dziecka hq polska

przewijak dla dziecka hq polska

przewijak dla dziecka makoinstal poziomy

przewijak dla dziecka makoinstal poziomy

Warto też podkreślić, iż taki przewijak jest niezwykle łatwy do utrzymania w czystości, a na jego stan techniczny może mieć wpływ bardzo niewiele czynników – zakup jednego mebla wystarcza na długie lata, a zatem jest to jednorazowa inwestycja, która ma niezwykle korzystny wpływ na wizerunek instytucji. Z punktu widzenia osoby korzystającej z niego, jest to zaś niebywałe udogodnienie – można zająć się dzieckiem bez konieczności pochylania się, w wygodnej pozycji, bez obciążania kręgosłupa. Przewijak zapewnia też maluchowi bezpieczeństwo dzięki odpowiednim ramom, które uniemożliwiają jego upadek nawet gdy bobas wierci się w trakcie przewijania, co jest niezwykle istotne dla matek i ojców. Specjalna miękka gąbka zapewnia także dziecku komfort fizyczny, a jednorazowa foliowa mata sprawia, że nie jest ono narażone na kontakt z bakteriami. Obywatele często podkreślają, że spędzają w urzędach długie godziny w oczekiwaniu na swoją kolej, nie mogą zatem ignorować potrzeb niemowląt, które są tam z nimi – w wielu przypadkach w budynku nie ma możliwości znalezienia odpowiedniego miejsca, a wyjście z dzieckiem i szukanie właściwego punktu gdzieś indziej nie wchodzi w grę. Niestety, póki co przewijaki dla dzieci znajdują się w niewielu placówkach, jednak zazwyczaj są wysoko punktowane w ocenach tych instytucji i konkursach, gdyż podwyższają ich funkcjonalność. Bardzo często też obywatele sami domagają się wstawienia przewijaków do placówek, w których często bywają z dziećmi – piszą petycje lub listy otwarte do dyrektorów i władz. W wielu krajach Europy Zachodniej są one już standardem i możemy mieć nadzieję, że niedlugo również u nas staną się codziennością.

logoGdzie kupić taki przewijak dla niemowląt, który łatwo będzie można zainstalować w miejscu użytku publicznego (teatr, kino, urząd, stacja benzynowa itd?)

Sklep internetowy Higieniczny.pl ul. Pugeta 13/2 51-628 Wrocław Tel. 733 888 555 Więcej o sklepie na http://higieniczny.pl/

Comments are closed.